PREUKAZ ISIC
Naša škola ponúka študentom PREUKAZ ISIC - medzinárodný študentský preukaz, prostredníctvom ktorého si žiaci môžu uplatňovať v priebehu školského roka rôzne zľavy, počnúc zľavami na cestovné MHD, SAD, ŽSR až po zľavy na tovary a služby. PREUKAZ ISIC slúži zároveň na identifikáciu žiaka.
PREUKAZ ISIC ŠTUDENTA je
  1. identifikačným preukazom študenta školy,
  2. čipovou kartou pre MHD, SAD a železnice,
  3. medzinárodným identifikačným preukazom študenta ISIC (viac ako 90 000 zliav),
  4. čipovou kartou, ktorá nahrádza papierové stravné lístky,
  5. elektronickou vstupenkou na kultúrne a športové podujatia,
  6. elektronickou peňaženkou (SAD, FaxCOPY),
  7. preukazom pre vedecké a univerzitné knižnice,
  8. platný na jeden školský rok.

Poplatok za čipovú kartu (životnosť karty je 5 rokov) + poplatok za známku ISIC na prvý školský rok (€10,- + €10,-) = €20,-
Preukaz obsahuje kartu s čipom, aktuálnu známku ISIC na prvý školský rok, obal, ochrannú fóliu na uchytenie fotografie.

Elektronické predĺženie platnosti preukazu prostredníctvom terminálu: €3,-/preukaz (šk. rok). Nezabudnite si predĺžiť platnosť vašich ISIC preukazov do 30. 6. 2018, aby ste aj cez letné prázdniny mohli využívať zľavy na cestovanie (v prípade, ak ISIC preukaz využívate aj ako čipovú kartu).
Predĺženie platnosti licencie nalepením známky ISIC: €10,-/preukaz na každý ďalší šk. rok.

V prípade záujmu o vystavenie PREUKAZU ISIC si vytlačte formulár - Žiadosť o vydanie PREUKAZU ISIC (obojstranne!!!) a vyplnený ho odovzdajte zástupkyni - PaedDr. Ľubici Ondrejovej. Formulár si stiahnete TU.Vážení rodičia. Pre kompletne využitie Preukazu ISIC/EURO26 je potrebné, aby Vaše dieťa malo preukaz platný na aktuálny školský rok. Platnosť preukazu sa označuje nalepením aktualizačnej známky ISIC 09/2019. Skontrolujte, prosím, platnosť na preukaze Vášho dieťaťa. Ak je 09/2019, je to v poriadku. Ak je na preukaze staršia platnosť, objednajte aktualizačnú známku na škole alebo cez www.objednaj-preukaz.sk. Viac informácii nájdete na www.studentskypreukaz.sk.Oznam pre držiteľov kariet ISIC

Držitelia preukazov študenta ISIC/EURO<26 majú možnosť si zakúpiť známku ISIC 09/2019 na aktuálny školský rok, ktorá im umožní naďalej využívať zľavy v obchodoch, kinách, prevádzkach s občerstvením, množstvo študentských zliav v zahraničí a mnohé iné. (súčasná platnosť známky ISIC 09/2017 vyprší 30.9.2018) K novej známke ISIC 09/2019 navyše žiak dostane viac ako 50 špeciálnych kupónov s rôznymi extra zľavami platných do 17.11.2018.
Známku si študent môže zakúpiť prostredníctvom internetového obchodu www.objednaj-preukaz.sk, v ktorom budú môcť žiaci/ich rodičia uhradiť známky ISIC 09/2019 internet bankingom alebo platobnou kartou.