1. Bohúňova paleta 2004 – VIII. ročník medzinárodnej výtvarnej súťaže
    zlatý diplom – DENISA MALOVCOVÁ, SIMONA WEISSCHLENEROVÁ
    strieborný diplom – ZUZANA STREMPEKOVÁ, FILIP ROZMAN
    bronzový diplom – SAMUEL DUŠA
  2. SLOVAKPRIX Multimedia 2005 – 1. miesto v kategórii: Špeciálna cena pre stredoškolákov
    Cena prezidentky Nadácie Sovička Zdenky Kukanovej
  3. Prečo som na svete rád/rada 2005 – celoštátna výtvarná súťaž s protidrogovým zameraním
    2. miesto – VERONIKA MIŠKOVIČOVÁ
    3. miesto – ADAM HUSÁR
  4. Elektronické tablo – celoštátna súťaž o najlepšie elektronické tablo
    1. miesto – 4.A trieda
  5. ORANGE – celoštátna fotografická súťaž pre stredné školy
    1. miesto - SIMONA WEISSCHLENEROVÁ
  1. Olympiáda z anglického jazyka
    Našu školu reprezentoval JURAJ KADLEČÍK, 3.B – 1. miesto v okresnom kole a 2. miesto v krajskom kole
  2. EURÓPA V ŠKOLE – medzinárodný projekt, písomné a výtvarné práce na tému - Aká budeš Európa v budúcnosti?
    ADAM BRNA, 3.B – Európa, spoločné dielo 1,2 (plagát)
    MAREK POLAKOVIČ, 2.B – Aká budeš Európa 1, 2 (plagát)
    MARIÁN DROBNICA, 2.B – Aká budeš Európa 1, 2 (plagát)
    Všetci traja získali za svoje práce ocenenia, ktoré si prevzali s pedagógmi 15. 5. 2006 v Zrkadlovej siene Primacionálneho paláca o 11.00 hod. Víťazi sa za odmenu zúčastnia medzinárodného workshopu v Nemecku (Brna) a v Rakúsku (Polakovič)
  3. JUNIOR INTERNET
    KRISTÍNA MARCINOVÁ, 1. - 3. miesto v kategórii Junior Webb do16 rokov
  4. MLADÝ GÉNIUS – vedomostná súťaž
    Certifikáty vynikajúcich riešiteľov získali:
    Zlatý - MÁRIA GELINGEROVÁ 4.A, NATÁLIA RAKOVÁ 4.A, VLADIMÍRA BOLIČKOVÁ 2.B
    Strieborný - ADAM NEDBAL 4.A, SAMUEL DUŠA 4.A, ADELA ŽÁKOVÁ 3.B, ŠIMON KOŠTÁL 3.B, ŽANETA LIPTÁKOVÁ 2.B, JÚLIA KRAVECOVÁ 1.B, FILIP HADAČ 1.A
    Bronzový – NATÁLIA HÁJKOVÁ 1.B, SIMONA SIČÁKOVÁ 1.B, MARTIN JURČÍK 1.B, ĽUDOVÍT HORNÝ 1.B
  5. PREČO SOM NA SVETE RÁD, RADA – výtvarná súťaž s protidrogovým zameraním
    5. Júna si v priestoroch Národnej rady SR na bratislavskom hrade prevzali ocenenia:
    NATÁLIA KUCHÁROVÁ – koláž
    MAREK POLAKOVIČ - plagát
  1. Násilí kolem nás – medzinárodná súťažná výstava prác študentov stredných škôl v Prahe
    Kresba: 2. miesto – V.Boličková, 3. miesto – M.Mitošinková
  2. Medzinárodná súťaž GENIUS LOGICUS
    Certifikát vynikajúci medzinárodný riešiteľ – V.Boličková, 3.B
    Certifikát vynikajúci riešiteľ – Ž.Liptáková 3.B, Z.Bobríková 1.A, M.Čechovič 1.A, K.Duran-Bašták 2.A, Z.Nemcová 2.A, E.Tomovičová 2.B, K.Križániová 1.B
    Certifikát veľmi dobrý riešiteľ – 11 žiakov
    V súťažnom kole sa umiestnilo v prvej stovke 23 našich žiakov
    Dňa: november 2006 – máj 2007, 3 kolá, zúčastnení – 35 žiakov
  3. Matematický klokan – súťaž
    Vynikajúce umiestnenie: 1. - 9. miesto (zo 4136 súťažiacich) - Ž.Liptáková 3.B
    1.- 12. miesto (zo 6641 súťažiacich) – M.Dužek 2.A
    12.- 16. miesto (zo 4136 súťažiacich) – V.Boličková 3.B
    Naša škola sa umiestnila na 8. mieste z 238 stredných škôl v SR, 18 žiakov našej školy získalo najvyššie ocenenie 5 klokanov
  4. Olympiáda z AJ
    Kristína Marcinová, 1.A - 1.miesto v obvodnom kole, 1.miesto v krajskom kole, 3.miesto v celoslovenskom kole
  5. JUNIOR INTERNET – internetová súťaž
    1.miesto v kategórii INTERNET DIZAJN - Kristína Marcinová, 1.A
  6. PREČO SOM NA SVETE RÁD/RADA – 13. ročník celoštátnej výtvarnej súťaže
    2. miesto – František Michalových, 2.B
    3. miesto – Eva Hudáková, 2.A
  1. DaRujDAR – súťaž o najlepšie umelecké dielo na tému: darcovstvo, obdarovávanie, ľudomilstvo, charita (október 2007)
    2.miesto - Róbert Holba
    3.miesto - Marica Baranovičová
  2. Net-music
    1. miesto – Michaela Habová, 3.A
  3. Dielo tvojich rúk“ – celoslovenská prehliadka a súťaž vo výtvarnom, hudobnom a literárno-dramatickom odbore, ktorú poriadala pod záštitou MŠ-SR Cirkevná škola úžitkového výtvarníctva sv. Lukáša v Topolčanoch.
  4. ANIMOFEST 2008 – medzinárodný festival animovaných filmov stredných škôl
    miesto – Galéria, Jakub Ježík
  5. Genius Logicus
    Najvyššie ocenenie získali:
    Michal Dúžek, 3.A - Vynikajúci medzinárodný riešiteľ
    Vladimíra Boličková, 4.B- Vynikajúci riešiteľ
    Eva Pifková, 1.A - Vynikajúci riešiteľ
    Najvyššie ocenenie Zlatý certifikát získali:
    Michal Dúžek, 3.A
    Katarína Križániová, 2.B
    Michaela Pavlíková, 2.A
    Erika Michelová, 2.A
  6. Matematický klokan
    Naša škola sa umiestnila na 6.mieste z 252 stredných škôl v SR.
  7. LOGO 2008 – 1. medzinárodné súťažné bienále
    3. miesto – Lukáš Papiernik
  1. Olympiáda z anglického jazyka
    2.miesto v krajskom kole, Simona Nahálková
  2. Európa v škole – medzinárodný projekt
    2.miesto - Martin Schulte
    3.miesto - Richard Mihál
  3. PREČO SOM NA SVETE RÁD/RADA - celoslovenský protidrogový výtvarný projekt s medzinárodnou účasťou
    Mimoriadne ocenenie - Barbara Kršková 1.B
  4. Celoslovenská vedomostná súťaž „Čo vieš o hviezdach“
    Bratislavské kolo - Eva Pifková, 4.miesto
  5. ANIMOFEST 2009 - Medzinárodný festival animovaných filmov stredných škôl
    1. cena: Párnokopytník - Michal Dúžek, Jozef Malacký
    3. cena: Mucha - Iveta Tichá, Filip Krupa
  6. Igric 2009
    Branislav Holý - tvorivá prémia Filmového a novinárskeho zväzu za film Cesta
  1. Informatický bobor
    Lucia Fialová, 2B – víťazka kategórie Junior
  2. Perex, a.s. - Denník pravda - súťaž o najlepšie PF pohladnice
    10 vybraných návrhov na PF pohľadnice od žiakov 4.B
  3. Súťaž o logo programu „Školské mlieko“ (Ministerstvo pôdohospodárstva SR)
    Marcel Lacko, 2B
  4. Olympiáda z anglického jazyka
    Roberta Spiegelová, 3B – 1. miesto v okresnom kole a 3. miesto v krajskom kole (kat.2D)
  5. Európa v škole
    Veronika Dovalová, 2B – cena za výt. a multimed. tvorbu - 3. miesto v kraj. kole
    Tamara Jelenáková, 2B – cena za výt. a multimed. tvorbu - 1.miesto v krajskom kole a najvyššie ocenenie v celoslovenskom kole
  6. Junior Internet
    Linda Vlachová, 2B - 3. miesto v kategórii Junior Design + zvláštne ocenenie
  7. Exam - Matematický klokan
    Úspešní riešitelia – Viktor Kantner, Martin Husár
  8. Hviezdoslavov Kubín
    Ivana Kvaššayová, 3.B – 2. miesto v prednese prózy
    Veronika Lackiová, 2.A – čestné uznanie v prednese poézie
  9. Súťaž o najlepšie digitálne spracovaný plagát na tému "Quo vadis homo sapiens"
    František Michalovích, 1. miesto
  10. Bienále LOGO 2010
    Ján Ziman, 3. miesto v študentskej kategórii za prácu s názvom UAT GRAPHIC
  11. Etiketa na osviežujúci sýtený nealkoholický nápoj
    1.miesto – Mário Budinský, 1.PMŠ
  12. UAT Graphic 2010 - 1. ročník medzinárodnej súťaže grafického dizajnu stredných škôl
    1. cena: Dizajn manuál MAS – Martin Schulte
    2. cena: CD DVD box LAGGER – Mário Čechovič
    3. cena: Produktový dizajn, oblečenie MELT ICE – Barbora Váradyová
    Zvláštna cena poroty: Reklamná kampaň ASTROPOLIS – Roman Priščák
    Čestné uznanie: Dizajn manuál IMAGIRO – Matej Chudíka
    Čestné uznanie: Časopis SPEED WORLD – Andrej Karnok
  13. ANIMOFEST 2010 – medzinárodný festival animovaných filmov stredných škôl, Bratislava
    1. Cena a Cena diváka: Alegria - Zuzana Bobríková
    2. Cena: V tme – Slavomíra Ábelová
    Čestné uznania: Život papiera – Róbert Hruška
    Čestné uznania: Ušaté záležitosti – Michaela Pavlíková
    Čestné uznanie: Svet bábik – Anastázia Volárová
    Čestné uznanie: Wonder Calling – Eleonóra Stanková
  1. Olympiáda z anglického jazyka
    Denisa Šafranková , 1. miesto v obvodnom kole
    Denisa Šafranková , 2. miesto v krajskom kole
  2. PREČO SOM NA SVETE RÁD/RADA 2011
    Celoštátna tematická výtvarná súťaž s protidrogovým zameraním
    Wawrinský Kristián, Cena riaditeľa odboru Koordinácie protidrogovej stratégie
    Úradu vlády Slovenskej republiky
  3. Dielo tvojich rúk - Celoslovenská výtvarná súťaž
    Michal Celmar, Čestné uznanie v kategórii stredné umelecké školy
  4. Európa v škole – medzinárodný projekt
    Krajské kolo
    1.miesto – Henriete Ösziová
    2.miesto – Júlia Masaryková
    2.miesto – Simona Jančurová
    Celoslovenské kolo
    najvyššie ocenenie - Henriette Ósziová 2.B – „Pomáhať srdcom“
    cena - Júlia Masaryková 2.B – „Pomoc v núdzi“
  5. Šanca modrému Dunaju – medzinárodná súťaž
    1.miesto v kategórii video sekcia - Emília Rudinská
  6. Figurálna kresba 2011
    Matej Kaminský, Čestné uznanie
  7. Celoslovenská súťaž o najlepšie digitálne spracovaný plagát na tému Evolúcia
    3. cena – Natália Psotová
  8. Fotozážitky s pamiatkami – celoslovenská fotografická súťaž
    Claudia Haláčová, 3.A – „Slovenské národné divadlo“, umiestnenie v prvej štvorke víťazných
    vybraná práca Tomáša Beláka, 3.A - Dóm sv. Martina
  9. Kozmos a ja – súťaž o najlepšiu prácu pri príležitosti 50. výročia prvého letu do vesmíru
    1. miesto v kategórii počítačová grafika – Dominik Herceg – „Space hotel“, multimediálna prezentácia
  10. A chance for the blue Danube – medzinárodná súťaž o najlepšie video s ekologickou tématikou – delta Dunaja, Rumunsko
    Ocenenie: Emília Rudinská - RIEKA ŽIVOTA
  11. Celoslovenská súťaž o najlepšie digitálne spracovaný plagát na tému Evolúcia
    3. cena – Natália Psotová
  12. 5.Fotozážitky s pamiatkami – celoslovenská fotografická súťaž
    Claudia Haláčová, 3.A – „Slovenské národné divadlo“, umiestnenie v prvej štvorke víťazných fotografií a ešte bola vybraná práca Tomáša Beláka, 3.A - Dóm sv. Martina
  1. Olympiáda z anglického jazyka
    Denisa Šafranková , 1. miesto v obvodnom kole
  2. PREČO SOM NA SVETE RÁD / RADA 2012
    Celoslovenský protidrogový výtvarný projekt s medzinárodnou účasťou
    Vladimír Krajňák 1.A , 1. miesto
    Lucia Sokolová 2.A , Mimoriadna cena
  3. Figuarálna kresba 2011 Trenčín
    Čestné uznanie - Matej Kaminský, 4.A
  4. Fotografia Academica 2012
    Postup do užšieho výberu - Lukáš Matulík, Daniel Štrauch, 1.A
  5. Logo pre Bratislavský klub turistov<br /> 1. miesto - Tatiana Husárová, 2.A
  6. Fotografická súťaž „Jarné dotyky“
    1.miesto - Michal Mana, 1.PMŠ
  7. Klasici v komixe
    2. miesto - Adriana Ducháčková
  8. ANIMOFEST 2012 – medzinárodný festival animovaných filmov stredných škôl, Bratislava
    Best of 2006 – 2012: Zuzana Bobríková - Alegria
    1. cena a Cena diváka: Agáta Bolaňosová - Bzukot lásky
    2. cena: Andrea Jacevičová - Premena
    Čestné uznanie: David Fabian - Rovnováha
  9. UAT Graphic 201 - 3. ročník medzinárodnej súťaže grafického dizajnu stredných škôl
    1. cena: Jaroslava Karnoková - Kniha
    3. cena: Viktória Bitterová - Dizajn manuál
    Zvláštna cena poroty: Barbara Kršková - Reklamná kampaň
    Čestné uznanie: Matej Gál - Reklamná kampaňk
    Čestné uznanie: Michal Mikuš - Kritický dizajn
    Čestné uznanie: Marcel Lacko - Kritický dizajn
    Čestné uznanie: Tamara Jelenáková - Reklamná kampaň
    Čestné uznanie: Veronika Dovalová - CV, DVD box
    Čestné uznanie: Linda Vlachová - CV, DVD box
  10. UAT Photo 2012 – 2. ročník medzinárodnej súťaže fotografického dizajnu stredných škôl
    3. cena: Tomáš Belák - Voľný výstavný súbor
    Zvláštna cena poroty: Nikola Kleinová - Voľný výstavný súbor
    Čestné uznanie: Ivana Kmecová - Voľný výstavný súbor
    Čestné uznanie: Claudia Haláčová - Voľný výstavný súbor
  1. Olympiáda v anglickom jazyku
    1. miesto v obvodnom a 2. v krajskom kole – Denisa Šafránková, 4.A
  2. Matematický Klokan: Čestné miesta
  3. Genius Logikus
    Kristína Furťová, 4.A – vynikajúci riešiteľ - percentil 83
  4. Prečo som na svete rád/a
    1. miesto v kategórii umeleckých škôl Patrik Hujo, 1.A – „Cigaretová múza“
  5. Zlínsky pes
    Agata Bolaňosová, 3.A – „LOVE BUZZ“, postup do užšieho výberu
  6. Fotozážitky s pamiatkami
    Ocenenie: Lukáš Matulík, 2.A – Dóm sv. Martina
  7. Fotosúťaž Pamiatky architektúry regiónu Bratislavy
    1. miesto Adam Kováč, 2.PMŠ
    3. miesto Lukáš Matulík, 2.A
  8. Bienále animovaného filmu BAB 2012
    David Fabián – ROVNOVÁHA, postup do užšieho výberu
  9. Animofest 2013 – 8. ročník Medzinárodného festivalu animovaných filmov stredných škôl
    1. cena a Cena diváka: ŠKAREDUČKÝ – Filip Wavrinský
    2. cena: BEAR WITH ME – Agata Bolanosová
    Zvláštna cena poroty: HLINENÁ NÁDOBA – Matej Paulovič
    Čestné uznanie: ČIČA – Denisa Šafránková
  10. UAT Graphic 2013 - 4. ročník medzinárodnej súťaže grafického dizajnu stredných škôl
    1. cena: Informačný systém – Nikoleta Tóthová
    2. cena: Design manuál – Júlia Masaryková
    3. cena: Kniha – Karol Spevák
    Čestné uznanie: Design manuál – Michaela Džubanová
  11. UAT Photo 2013 – 3. ročník medzinárodnej súťaže grafického dizajnu stredných škôl
    1. cena: Lukáš Matulík
    2. cena: Michal Mana
    3. cena: Zuzana Gucmanová
    Čestné uznanie: Adam Kovač
    Ivana Kmecová
    Katarína Bukerová
2014