1st Place
Dizajn manuál
MAS

Schulte Martin
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
2nd Place
CD,DVD BOX
Lagger

Čechovič Mário
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
3rd Place
Produktový dizajn
MELT ICE

Varádyová Barbora
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava

3rd Place
Reklamná kampaň
UAT Graphic

Ziman Ján
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
Special Jury Award
Reklamná kampaň
Astropolis

Priščák Roman
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
Honorable Mention
Dizajn manuál
IMAGIRO

Chudík Matej
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava

Honorable Mention
Časopis
Speed world

Karnok Andrej
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
Honorable Mention
Reklamná kampaň
FnMG

Martínek Ondřej
Masarykovo gymnázium
Plzeň, ČR
Honorable Mention
Webdizajn
Bluemedia

Machalová Simona
Gymnázium Antona Prídavka
Sabinov

Honorable Mention
Dizajn manuál
Printhink

Krejčí Tomáš
SŠOŠ Ústí nad Labem
ČR
Consolidation Award
Kniha
Bibliofília

Sovišová Helena
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
1st Place
Dizajn manuál
Voľná téma

Solčány Matúš
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
2nd Place
Produktový dizajn
Voľná téma

Havlín Dávid
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
3rd Place
Publikácia


Joanna Kazmierczyk
Zespol Szkol Plastycznych, Dabrowa Górnicza
Poľsko

Special Jury Award
Reklamná kampaň
UAT Graphic

Mihál Richard
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
Honorable Mention
Reklamná kampaň
Voľná téma

Lukáš Mezey
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
Honorable Mention
reklamná kampaň
UAT Photo 2011

Matej Ferenčík
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava

Honorable Mention
informačný systém budovy
TY na SUŠ

Gabriela Plačková
SUŠ Ostrava, ČR
Honorable Mention
publikácia
Tichá zem

Kateřina Čupová
SUŠ Ostrava, ČR
Consolidation Award
reklamná kampaň
Animofest 2011

David Bičan
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
1st Place
Kniha
Voľná téma

Jaroslava Karnoková
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
2nd Place
Produktový dizajn
Voľná téma

Dominika Polomská
SSUŠ
Zvolen
3rd Place
Dizajn manuál
voľná téma

Viktória Bitterová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava

Special Jury Award
Reklamná kampaň
voľná téma

Barbara Kršková
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
Honorable Mention
dizajn manuál
Voľná téma

Nelly Kutá
SUŠ Ostrava,
ČR
Honorable Mention
reklamná kampaň
SSUŠAT

Matej Gál
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava

Honorable Mention
kritický dizajn
voľná téma

Michal Mikuš
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
Honorable Mention
kritický dizajn
voľná téma

Marcel Lacko
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
Honorable Mention
reklamná kampaň
SSUŠAT

Tamara Jelenáková
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava

Honorable Mention
CD, DVD box

Veronika Dovalová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
Honorable Mention
CD, DVD box

Linda Vlachová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1
1st Place
Informačný systém
Voľná téma

Nikoleta Tóthová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
2nd Place
Design manual
Voľná téma

Júlia Masaryková
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
3rd Place
Kniha
voľná téma

Karol Spevák
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava

Honorable Mention
Design manual
Voľná téma

Michaela Džubanová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
Honorable Mention
Katológ

Tomáš Zajac a Václav Kudělka
Stredna Škola Polygrafická, Olomouc ČR
1st Place
Kniha
Voľná téma

Maīgorzata Nanuš
Zespół Szkół Plastycznych
Dąbrowa Górnicza
Polsko
2nd Place
kniha
bibliofilia

Lucia Sokolová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava

3rd Place
DVD Box limitovana edicia


Ivana Pavlíková
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava


Special Jury Award
kalendar + produktovy dizajn


Anna Musiot
Zespół Szkół Plastycznych
Dąbrowa Górnicza
Polsko
Honorable Mention
infografika
Voľná téma

Sára Hammad
Škola úžitkového vytvarnictva
Košice
Honorable Mention



František Šándor
Škola úžitkového výtvarníctva
Košice

Honorable Mention
informacny system letiska
voľná téma

Tatiana Husárová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
Honorable Mention
produktovy dizajn
voľná téma

Lucia Blahútová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
Honorable Mention
dizajn manual
voľná téma

Kristián Wawrinský
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava

Honorable Mention
dizajn manual
voľná téma
Timea Lipčíková
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
1st Place
Cotton cand
Reklamná kampaň
Vladimír Krajňák
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava Slovenská republika


2nd Place
Obliekame zvieratká
Publikácia
Antónia Antalová
Škola užitkového výtvarníctva
Košice Slovenská republika


3rd Place
Poster
Kalendár
Marta Gwizdek
Zespół szkół plastycznych im. Tadeusza Kantora Dąbrowa Górnicza Poľsko

Special Jury Award
LP, CD, DVD Box
Big load
Christian Čánik
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava Slovenská republika


Honorable Mention
Kalendár, poster
Visual identity
Adriena Badyna
Zespół szkół plastycznych im. Tadeusza Kantora Dąbrowa Górnicza Poľsko

Honorable Mention
Kalendár, poster
Visual identity
Katarczyna Czerwiń
Zespół szkół plastycznych im. Tadeusza Kantora Dąbrowa Górnicza Poľsko


Honorable Mention
Informačný systém
Nemocnica sv. Cyrila a Metoda
Lukáš Hässler
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava Slovenská republika
Honorable Mention
Informačný systém
ZOO Bratislava
Hana Hnízdová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava Slovenská republika

1st Place
Časopis
Časopis
Jakub Koričanský
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava Slovenská republika




palgat1
2nd Place
Kniha
Book
Katarzyna Czerwińska
Liceum Plastyczne im. Tadeusza Kantora w Dabrowie Górniczej
Poľsko


palgat1
3rd Place
Informačný systém
Information system
Sandra Garayová
SSUŠ animovanej tvorby, Bratislava Slovenská republika




palgat1

Special Jury Award
Plagáty
Posters
Marta Gwizdek
Liceum Plastyczne im. Tadeusza Kantora w Dabrowie Górniczej, Kosmonautów 8
Dabrowa Górnicza, Poľsko


palgat1
Honorable Mention
Kalendár
Calendar
Adrián Husár
SOŠ Sv. Jozefa Robotníka, Žilina, Slovenská republika




Honorable Mention
Kniha
Book
Anastasia Ivanovna Maksimyuk
SSUŠ animovanej tvorby Bratislava Slovenská republika



palgat1

Honorable Mention
CD, DVD, VINYL BOX limitovaná edícia
CD, DVD, VINYL BOX limited edition
Samuel Határ
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava Slovenská republika
palgat1
Honorable Mention
CD
CD
Adrián Gubrica
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava Slovenská republika


1st place
informačný systém

PATRIK MARYNIAK
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava, Slovenská republika


2nd place
autorské vydanie textov

MARYSIA MAJEWSKA
Poľsko



3rd place
interaktívny plagát, obalový dizajn „Motýliky“

Marcela Záchenská
Súkromná stredná umelecká škola
Zvolen, Slovenská republika

Honorable mention
logo

BLAHUŠIAKOVÁ BARBORA
Súkromná spojená škola
Martin, Slovenská republika

Honorable mention
Reklamná kampaň

BÍROVÁ PETRA
Súkromná stredná umelecká škola dizajnu
Nitra, Slovenská republika
Honorable mention
závesný kalendár

BÁLINTOVÁ VIKTÓRIA
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava, Slovenská republika


Honorable mention
informačný systém

GUBRICA ADRIÁN
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava, Slovenská republika
Honorable mention
vegánsky časopis o jedle

PISOŇOVÁ DOMINIKA
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava, Slovenská republika
Honorable mention
bibliofilská kniha

KMEŤ KRISTIÁNý
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava, Slovenská republika
1st place
critical design - THINKOFFIT

ADRIÁN GUBRICA
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava, Slovak republic


2nd place
book - Ezop fables for kids

ERIKA CZÁKOVÁ
Súkr. stredná umelecká škola
Zvolen, Slovk republic


3rd place
design manual

MATEJ JEŽKO
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava, Slovak republic

Special jury award
book And still I rise

LILA GOMBOS
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava, Slovak republic

Honorable mention
digipack COLDPLAY

EMMA PREBREZA
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava, Slovak republic
Honorable mention
package of food for dogs

BARBORA OROŠOVÁ
Súkr. stredná umelecká škola
Zvolen, Slovak republic


Honorable mention
design manual MSG

MAREK ZAŤKO
Súkr. stredná umelecká šk. dizajnu
Nitra, Slovak republic
Honorable mention
magazine - iREADIT

KATARÍNA BUTAŠOVÁ
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava, Slovak republic
UAT GRAPHIC 2019

20. June. 2019 o 9.00
SUBMIT YOUR GRAPHICS

Awards:

1st place: 300 EUR
2nd place: 200 EUR
3rd place: 100 EUR
Honorable mention
Spectator Award
SPECIAL JURY AWARD

Director:
Jury:
Mgr. Viera Zavarčíková
--- ---
--- ---
--- ---
--- ---
Festival animovanych filmov


HOME