1st Place
voľný výstavný súbor
Do rodiny

Lucia Dikaczová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
2nd Place
krajina
Krajina

Denis Kozerawski
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
3rd Place
krajina

Peter Maurenc
SUPŠ sv. Anežky České
Český Krumlov, ČR
palgat1 palgat1

Special Jury Award
portrét


Elzbieta Wator
Liceum Ogólnoksztalcace
Lublin, Poľsko
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
Honorable Mention
portrét


Michaela Kostková
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
Honorable Mention
reklamná fotografia

Samuel Briškár
Gymnázium Poštová 9
Košice
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1

Honorable Mention
portrét

Pavlína Steschnerová
SŠPaU Opava, ČR
palgat1 palgat1
Honorable Mention
krajina

Adam Kováč
SOŠ pre žiakov s telesným postihnutím Mokrohájska
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
1st Place
voľný výstavný súbor

Liga Spunde
Janis Rozental Art Highschool, Latvia
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
2nd Place
portrét

Metra Shtelmahere
Janis Rozental Art Highschool, Latvia
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
3rd Place
voľný výstavný súbor

Tomáš Belák
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1

Special Jury Award
voľný výstavný súbor

Nikola Kleinová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
Honorable Mention
voľný výstavný súbor

Ivana Kmecová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
palgat1 palgat1 hr>
Honorable Mention
voľný výstavný súbor

Ernests Šveisbergs
Janis Rozental Art Highschool,
Latvia
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1

Honorable Mention
voľný výstavný súbor

Klaudia Halačová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
Honorable Mention
voľný výstavný súbor

Elzbieta Wator
Liceum Ogólnoksztalcace
Lublin, Poľsko
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
1st Place
voľný výstavný súbor

Lukáš Matulík
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
2nd Place
voľný výstavný súbor

Michal Mana
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
3rd Place
voľný výstavný súbor

Zuzana Gucmanová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1

Honorable Mention
voľný výstavný súbor

Adam Kovač
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
Honorable Mention
voľný výstavný súbor

Ivana Kmecová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
Honorable Mention
voľný výstavný súbor

Katarína Bukerová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
1st Place
Modny Editorial

Viktória Vatterová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
2nd Place
O (ne)slobode

Lujza Stopkova
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
3rd Place
Potréty

Simona Oswaldová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1

Honorable Mention
Tri Grácie, Maybe

Kristína Roxerová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
Honorable Mention
O Žene

Veronika Hanesová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
Honorable Mention
Lost

Eva Takácsová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
1st Place
On
Klementína Knézlová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava Slovenská republika

2nd Place
Podivné noci
Patrícia Bandžuchová
Škola úžitkového výtvarníctva
Košice Slovenská republika
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
3rd Place
Starí ľudia
Daniel Štrauch
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava Slovenská republika
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1

Special Jury Award
Sklo
Anna Čajánková
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava Slovenská republika

Honorable Mention
U nás doma
Kristína Roxerová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava Slovenská republika
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
Honorable Mention
U nás doma
Vladimíra Müllnerová
Súkromná stredná umelecká škola
Zvolen Slovenská republika
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
Honorable Mention
Vesmír
Zuzana Kudláková
Škola úžitkového výtvarníctva
Košice Slovenská republika
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
Honorable Mention
Samota, zombie
Tomáš Masný
Spojená škola
Žilina-Bytča Slovenská republika
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
1st Place
Okno na Iceland
Michaela Imreová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava Slovenská republika

2nd Place
Boyar
Klementína Knezlová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava Slovenská republika
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
3rd Place
Teri
Martina Zimová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava Slovenská republika

Special Jury Award
Voľný výstavný súbor
Lucia Sokolová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava Slovenská republika
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
Honorable Mention
Farby skla
Patrícia Jágriková
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava Slovenská republika
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
Honorable Mention
Povodeň citú
Adriána Pailová
Střední škola Náhorní
Praha, ČR
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
Honorable Mention
Voľný výstavný súbor
Nikoleta Gazdová
SSUŠ
Nitra, Slovenská republika
palgat1 palgat1
Honorable Mention
Portrét
Lujza Stopková
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava Slovenská republika
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
Honorable Mention
Miletička
Miroslava Petrášová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava Slovenská republika
1st Place
'Študentský život'
Martina Klimentová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava, Slovenská republika

2nd Place
'Záhrada'
Annamária Jelínková
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava, Slovenská republika
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
3rd Place
'Genius Loci'
Miroslav Šebök
Súkromná stredná umelecká škola dizajnu
Nitra, Slovensko
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1

Special Jury Award
'Záhrada'
Anna Čajánková
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava, Slovensko
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
Honorable Mention
'Puto'
Timotej Janko
ŠÚV
Košice, Slovensko
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
Honorable Mention
'DPB Projekt'
Miriam Petrášová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava, Slovensko

Honorable Mention
'Muž, ktorý sadil stromy'
Martina Zimová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava, Slovensko

Honorable Mention
'Pod Hladinou'
Kristína Roxerová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava, Slovensko

UAT PHOTO 2018

21. June. 2018 9.00
SUBMIT YOUR PHOTOS

Awards:

1st place: 300 EUR
2nd place: 200 EUR
3rd place: 100 EUR
Honorable mention
SPECTATOR AWARD
SPECIAL JURY AWARD

Director:
Jury:
Viera Zavarčíková
---- ----
---- ----
---- ----
---- ----
---- ----
---- ----
---- ----
---- ----
Festival animovanych filmov