1.Miesto
Dizajn manuál
MAS

Schulte Martin
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
2.Miesto
CD,DVD BOX
Lagger

Čechovič Mário
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
3.Miesto
Produktový dizajn
MELT ICE

Varádyová Barbora
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava

3.Miesto
Reklamná kampaň
UAT Graphic

Ziman Ján
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
Zvláštna cena poroty
Reklamná kampaň
Astropolis

Priščák Roman
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
Čestné uznanie
Dizajn manuál
IMAGIRO

Chudík Matej
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava

Čestné uznanie
Časopis
Speed world

Karnok Andrej
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
Čestné uznanie
Reklamná kampaň
FnMG

Martínek Ondřej
Masarykovo gymnázium
Plzeň, ČR
Čestné uznanie
Webdizajn
Bluemedia

Machalová Simona
Gymnázium Antona Prídavka
Sabinov

Čestné uznanie
Dizajn manuál
Printhink

Krejčí Tomáš
SŠOŠ Ústí nad Labem
ČR
Cena útechy
Kniha
Bibliofília

Sovišová Helena
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
1.Miesto
Dizajn manuál
Voľná téma

Solčány Matúš
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
2.Miesto
Produktový dizajn
Voľná téma

Havlín Dávid
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
3.Miesto
Publikácia


Joanna Kazmierczyk
Zespol Szkol Plastycznych, Dabrowa Górnicza
Poľsko

Zvláštna cena poroty
Reklamná kampaň
UAT Graphic

Mihál Richard
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
Čestné uznanie
Reklamná kampaň
Voľná téma

Lukáš Mezey
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
Čestné uznanie
reklamná kampaň
UAT Photo 2011

Matej Ferenčík
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava

Čestné uznanie
informačný systém budovy
TY na SUŠ

Gabriela Plačková
SUŠ Ostrava, ČR
Čestné uznanie
publikácia
Tichá zem

Kateřina Čupová
SUŠ Ostrava, ČR
Cena útechy
reklamná kampaň
Animofest 2011

David Bičan
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
1.Miesto
Kniha
Voľná téma

Jaroslava Karnoková
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
2.Miesto
Produktový dizajn
Voľná téma

Dominika Polomská
SSUŠ
Zvolen
3.Miesto
Dizajn manuál
voľná téma

Viktória Bitterová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava

Zvláštna cena poroty
Reklamná kampaň
voľná téma

Barbara Kršková
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
Čestné uznanie
dizajn manuál
Voľná téma

Nelly Kutá
SUŠ Ostrava,
ČR
Čestné uznanie
reklamná kampaň
SSUŠAT

Matej Gál
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava

Čestné uznanie
kritický dizajn
voľná téma

Michal Mikuš
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
Čestné uznanie
kritický dizajn
voľná téma

Marcel Lacko
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
Čestné uznanie
reklamná kampaň
SSUŠAT

Tamara Jelenáková
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava

Čestné uznanie
CD, DVD box

Veronika Dovalová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
Čestné uznanie
CD, DVD box

Linda Vlachová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1
1.Miesto
Informačný systém
Voľná téma

Nikoleta Tóthová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
2.Miesto
Design manual
Voľná téma

Júlia Masaryková
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
3.Miesto
Kniha
voľná téma

Karol Spevák
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava

Čestné uznanie
Design manual
Voľná téma

Michaela Džubanová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
Čestné uznanie
Katológ

Tomáš Zajac a Václav Kudělka
Stredna Škola Polygrafická, Olomouc ČR
1.Miesto
Kniha
Voľná téma

Maīgorzata Nanuš
Zespół Szkół Plastycznych
Dąbrowa Górnicza
Polsko
2.Miesto
kniha
bibliofilia

Lucia Sokolová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava

3.Miesto
DVD Box limitovana edicia


Ivana Pavlíková
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava


Zvláštna cena poroty
kalendar + produktovy dizajn


Anna Musiot
Zespół Szkół Plastycznych
Dąbrowa Górnicza
Polsko
Čestné uznanie
infografika
Voľná téma

Sára Hammad
Škola úžitkového vytvarnictva
Košice
Čestné uznanie



František Šándor
Škola úžitkového výtvarníctva
Košice

Čestné uznanie
informacny system letiska
voľná téma

Tatiana Husárová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
Čestné uznanie
produktovy dizajn
voľná téma

Lucia Blahútová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
Čestné uznanie
dizajn manual
voľná téma

Kristián Wawrinský
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava

Čestné uznanie
dizajn manual
voľná téma
Timea Lipčíková
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
1.Miesto
Cotton cand
Reklamná kampaň
Vladimír Krajňák
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava Slovenská republika


2.Miesto
Obliekame zvieratká
Publikácia
Antónia Antalová
Škola užitkového výtvarníctva
Košice Slovenská republika


3.Miesto
Poster
Kalendár
Marta Gwizdek
Zespół szkół plastycznych im. Tadeusza Kantora Dąbrowa Górnicza Poľsko

Zvláštna cena poroty
LP, CD, DVD Box
Big load
Christian Čánik
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava Slovenská republika


Čestné uznanie
Kalendár, poster
Visual identity
Adriena Badyna
Zespół szkół plastycznych im. Tadeusza Kantora Dąbrowa Górnicza Poľsko

Čestné uznanie
Kalendár, poster
Visual identity
Katarczyna Czerwiń
Zespół szkół plastycznych im. Tadeusza Kantora Dąbrowa Górnicza Poľsko


Čestné uznanie
Informačný systém
Nemocnica sv. Cyrila a Metoda
Lukáš Hässler
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava Slovenská republika
Čestné uznanie
Informačný systém
ZOO Bratislava
Hana Hnízdová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava Slovenská republika

1.Miesto
Časopis
Časopis
Jakub Koričanský
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava Slovenská republika




palgat1
2.Miesto
Kniha
Book
Katarzyna Czerwińska
Liceum Plastyczne im. Tadeusza Kantora w Dabrowie Górniczej
Poľsko


palgat1
3.Miesto
Informačný systém
Information system
Sandra Garayová
SSUŠ animovanej tvorby, Bratislava Slovenská republika




palgat1

Zvláštna cena poroty
Plagáty
Posters
Marta Gwizdek
Liceum Plastyczne im. Tadeusza Kantora w Dabrowie Górniczej, Kosmonautów 8
Dabrowa Górnicza, Poľsko


palgat1
Čestné uznanie
Kalendár
Calendar
Adrián Husár
SOŠ Sv. Jozefa Robotníka, Žilina, Slovenská republika




Čestné uznanie
Kniha
Book
Anastasia Ivanovna Maksimyuk
SSUŠ animovanej tvorby Bratislava Slovenská republika



palgat1

Čestné uznanie
CD, DVD, VINYL BOX limitovaná edícia
CD, DVD, VINYL BOX limited edition
Samuel Határ
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava Slovenská republika
palgat1
Čestné uznanie
CD
CD
Adrián Gubrica
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava Slovenská republika


UAT Graphic 2017

20. jún. 2017 o 9.00
POŠLITE AJ VY SVOJU PRÁCU Z GRAFICKÉHO DIZAJNU A ZABOJUJTE O HODNOTNÉ CENY !!!

Ceny:

1. miesto: 300 EUR
2. miesto: 200 EUR
3. miesto: 100 EUR
Čestné uznanie
Cena diváka
Zvláštna cena poroty

riaditeľka festivalu:
predseda poroty:
Mgr. Viera Zavarčíková
Mgr. art. Štefan Kubovič
Mgr. Veronika Mátéová
Mgr. Lucia Šupolíková
Festival animovanych filmov


DOMOV