1.Miesto
voľný výstavný súbor
Do rodiny

Lucia Dikaczová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
2.Miesto
krajina
Krajina

Denis Kozerawski
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
3.Miesto
krajina

Peter Maurenc
SUPŠ sv. Anežky České
Český Krumlov, ČR
palgat1 palgat1

Zvláštna cena poroty
portrét


Elzbieta Wator
Liceum Ogólnoksztalcace
Lublin, Poľsko
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
Čestné uznanie
portrét


Michaela Kostková
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
Čestné uznanie
reklamná fotografia

Samuel Briškár
Gymnázium Poštová 9
Košice
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1

Čestné uznanie
portrét

Pavlína Steschnerová
SŠPaU Opava, ČR
palgat1 palgat1
Čestné uznanie
krajina

Adam Kováč
SOŠ pre žiakov s telesným postihnutím Mokrohájska
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
1.Miesto
voľný výstavný súbor

Liga Spunde
Janis Rozental Art Highschool, Latvia
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
2.Miesto
portrét

Metra Shtelmahere
Janis Rozental Art Highschool, Latvia
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
3.Miesto
voľný výstavný súbor

Tomáš Belák
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1

Zvláštna cena poroty
voľný výstavný súbor

Nikola Kleinová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
Čestné uznanie
voľný výstavný súbor

Ivana Kmecová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
palgat1 palgat1 hr>
Čestné uznanie
voľný výstavný súbor

Ernests Šveisbergs
Janis Rozental Art Highschool,
Latvia
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1

Čestné uznanie
voľný výstavný súbor

Klaudia Halačová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
Čestné uznanie
voľný výstavný súbor

Elzbieta Wator
Liceum Ogólnoksztalcace
Lublin, Poľsko
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
1.Miesto
voľný výstavný súbor

Lukáš Matulík
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
2.Miesto
voľný výstavný súbor

Michal Mana
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
3.Miesto
voľný výstavný súbor

Zuzana Gucmanová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1

Čestné uznanie
voľný výstavný súbor

Adam Kovač
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
Čestné uznanie
voľný výstavný súbor

Ivana Kmecová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
Čestné uznanie
voľný výstavný súbor

Katarína Bukerová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
1.Miesto
Modny Editorial

Viktória Vatterová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
2.Miesto
O (ne)slobode

Lujza Stopkova
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
3.Miesto
Potréty

Simona Oswaldová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1

Čestné uznanie
Tri Grácie, Maybe

Kristína Roxerová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
Čestné uznanie
O Žene

Veronika Hanesová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
Čestné uznanie
Lost

Eva Takácsová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
1.Miesto
On
Klementína Knézlová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava Slovenská republika

2.Miesto
Podivné noci
Patrícia Bandžuchová
Škola úžitkového výtvarníctva
Košice Slovenská republika
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
3.Miesto
Starí ľudia
Daniel Štrauch
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava Slovenská republika
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1

Zvláštna cena poroty
Sklo
Anna Čajánková
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava Slovenská republika

Čestné uznanie
U nás doma
Kristína Roxerová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava Slovenská republika
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
Čestné uznanie
U nás doma
Vladimíra Müllnerová
Súkromná stredná umelecká škola
Zvolen Slovenská republika
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
Čestné uznanie
Vesmír
Zuzana Kudláková
Škola úžitkového výtvarníctva
Košice Slovenská republika
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
Čestné uznanie
Samota, zombie
Tomáš Masný
Spojená škola
Žilina-Bytča Slovenská republika
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
1.Miesto
Okno na Iceland
Michaela Imreová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava Slovenská republika

2.Miesto
Boyar
Klementína Knezlová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava Slovenská republika
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
3.Miesto
Teri
Martina Zimová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava Slovenská republika

Zvláštna cena poroty
Voľný výstavný súbor
Lucia Sokolová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava Slovenská republika
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
Čestné uznanie
Farby skla
Patrícia Jágriková
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava Slovenská republika
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
Čestné uznanie
Povodeň citú
Adriána Pailová
Střední škola Náhorní
Praha, ČR
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
Čestné uznanie
Voľný výstavný súbor
Nikoleta Gazdová
SSUŠ
Nitra, Slovenská republika
palgat1 palgat1
Čestné uznanie
Portrét
Lujza Stopková
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava Slovenská republika
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
Čestné uznanie
Miletička
Miroslava Petrášová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava Slovenská republika
1.Miesto
'Študentský život'
Martina Klimentová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava, Slovenská republika

2.Miesto
'Záhrada'
Annamária Jelínková
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava, Slovenská republika
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
3.Miesto
'Genius Loci'
Miroslav Šebök
Súkromná stredná umelecká škola dizajnu
Nitra, Slovenská republika
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1

Zvláštna cena poroty
'Záhrada'
Anna Čajánková
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava, Slovenská republika
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
Čestné uznanie
'Puto'
Timotej Janko
ŠÚV
Košice, Slovenská republika
palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1 palgat1
Čestné uznanie
'DPB Projekt'
Miroslava Petrášová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava, Slovenská republika

Čestné uznanie
'Muž, ktorý sadil stromy'
Martina Zimová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava, Slovenská republika

Čestné uznanie
'Pod Hladinou'
Kristína Roxerová
SSUŠ animovanej tvorby
Bratislava, Slovenská republika

DOMOV