1. Bohúňova paleta 2004 – VIII. ročník medzinárodnej výtvarnej súťaže
    zlatý diplom – DENISA MALOVCOVÁ, SIMONA WEISSCHLENEROVÁ
    strieborný diplom – ZUZANA STREMPEKOVÁ, FILIP ROZMAN
    bronzový diplom – SAMUEL DUŠA
  2. SLOVAKPRIX Multimedia 2005 – 1. miesto v kategórii: Špeciálna cena pre stredoškolákov
    Cena prezidentky Nadácie Sovička Zdenky Kukanovej
  3. Prečo som na svete rád/rada 2005 – celoštátna výtvarná súťaž s protidrogovým zameraním
    2. miesto – VERONIKA MIŠKOVIČOVÁ
    3. miesto – ADAM HUSÁR
  4. Elektronické tablo – celoštátna súťaž o najlepšie elektronické tablo
    1. miesto – 4.A trieda
  5. ORANGE – celoštátna fotografická súťaž pre stredné školy
    1. miesto - SIMONA WEISSCHLENEROVÁ

  1. Olympiáda z anglického jazyka
    Našu školu reprezentoval JURAJ KADLEČÍK, 3.B – 1. miesto v okresnom kole a 2. miesto v krajskom kole
  2. EURÓPA V ŠKOLE – medzinárodný projekt, písomné a výtvarné práce na tému - Aká budeš Európa v budúcnosti?
    ADAM BRNA, 3.B – Európa, spoločné dielo 1,2 (plagát)
    MAREK POLAKOVIČ, 2.B – Aká budeš Európa 1, 2 (plagát)
    MARIÁN DROBNICA, 2.B – Aká budeš Európa 1, 2 (plagát)
    Všetci traja získali za svoje práce ocenenia, ktoré si prevzali s pedagógmi 15. 5. 2006 v Zrkadlovej siene Primacionálneho paláca o 11.00 hod. Víťazi sa za odmenu zúčastnia medzinárodného workshopu v Nemecku (Brna) a v Rakúsku (Polakovič)
  3. JUNIOR INTERNET
    KRISTÍNA MARCINOVÁ, 1. - 3. miesto v kategórii Junior Webb do16 rokov
  4. MLADÝ GÉNIUS – vedomostná súťaž
    Certifikáty vynikajúcich riešiteľov získali:
    Zlatý - MÁRIA GELINGEROVÁ 4.A, NATÁLIA RAKOVÁ 4.A, VLADIMÍRA BOLIČKOVÁ 2.B
    Strieborný - ADAM NEDBAL 4.A, SAMUEL DUŠA 4.A, ADELA ŽÁKOVÁ 3.B, ŠIMON KOŠTÁL 3.B, ŽANETA LIPTÁKOVÁ 2.B, JÚLIA KRAVECOVÁ 1.B, FILIP HADAČ 1.A
    Bronzový – NATÁLIA HÁJKOVÁ 1.B, SIMONA SIČÁKOVÁ 1.B, MARTIN JURČÍK 1.B, ĽUDOVÍT HORNÝ 1.B
  5. PREČO SOM NA SVETE RÁD, RADA – výtvarná súťaž s protidrogovým zameraním
    5. Júna si v priestoroch Národnej rady SR na bratislavskom hrade prevzali ocenenia:
    NATÁLIA KUCHÁROVÁ – koláž
    MAREK POLAKOVIČ - plagát
  6. ANIMOFEST 2006 – medzinárodný festival animovaných filmov stredných škôl
    1. miesto: Kudlanka – Simona Grejtáková, Rastislav Polenkovič
    3. miesto: Van Hellfish – Martin Koleják, Jozef Brnkaľák
    Cena diváka: Rieka života – Emília Rudinská
    Čestné uznanie: Fibo – Zuzana Fiebigerová
    Čestné uznanie: Rieka života – Emília Rudinská
    Čestné uznanie: Box – Daniel Žák, Jozef Brnkaľák

  1. Násilí kolem nás – medzinárodná súťažná výstava prác študentov stredných škôl v Prahe
    Kresba: 2. miesto – V.Boličková, 3. miesto – M.Mitošinková
  2. Medzinárodná súťaž GENIUS LOGICUS
    Certifikát vynikajúci medzinárodný riešiteľ – V.Boličková, 3.B
    Certifikát vynikajúci riešiteľ – Ž.Liptáková 3.B, Z.Bobríková 1.A, M.Čechovič 1.A, K.Duran-Bašták 2.A, Z.Nemcová 2.A, E.Tomovičová 2.B, K.Križániová 1.B
    Certifikát veľmi dobrý riešiteľ – 11 žiakov
    V súťažnom kole sa umiestnilo v prvej stovke 23 našich žiakov
    Dňa: november 2006 – máj 2007, 3 kolá, zúčastnení – 35 žiakov
  3. Matematický klokan – súťaž
    Vynikajúce umiestnenie: 1. - 9. miesto (zo 4136 súťažiacich) - Ž.Liptáková 3.B
    1.- 12. miesto (zo 6641 súťažiacich) – M.Dužek 2.A
    12.- 16. miesto (zo 4136 súťažiacich) – V.Boličková 3.B
    Naša škola sa umiestnila na 8. mieste z 238 stredných škôl v SR, 18 žiakov našej školy získalo najvyššie ocenenie 5 klokanov
  4. Olympiáda z AJ
    Kristína Marcinová, 1.A - 1.miesto v obvodnom kole, 1.miesto v krajskom kole, 3.miesto v celoslovenskom kole
  5. JUNIOR INTERNET – internetová súťaž
    1.miesto v kategórii INTERNET DIZAJN - Kristína Marcinová, 1.A
  6. PREČO SOM NA SVETE RÁD/RADA – 13. ročník celoštátnej výtvarnej súťaže
    2. miesto – František Michalových, 2.B
    3. miesto – Eva Hudáková, 2.A
  7. ANIMOFEST 2007 – medzinárodný festival animovaných filmov stredných škôl
    1. miesto: Rybie prsty – Martin Capovčák
    2. miesto: Cesta – Branislav Hollý
    3. miesto: Perníkový človiečik – Júlia Koleňáková
    Čestné uznanie: Darklight – Michal Jáger, František Varga
    Čestné uznanie: Smrť nikdy nespí – Matej Holub
    Čestné uznanie: Polnočný príbeh – Marián Toma
    Čestné uznanie: Cesta bez návratu – Michal Haruštiak
    Čestné uznanie: Skutočná hra – David Engel , Martina Krupčíková

  1. DaRujDAR – súťaž o najlepšie umelecké dielo na tému: darcovstvo, obdarovávanie, ľudomilstvo, charita (október 2007)
    2.miesto - Róbert Holba
    3.miesto - Marica Baranovičová
  2. Net-music workshop, Rakúsko
    1. miesto – Michaela Habová, 3.A
  3. Dielo tvojich rúk“ – celoslovenská prehliadka a súťaž vo výtvarnom, hudobnom a literárno-dramatickom odbore, ktorú poriadala pod záštitou MŠ-SR Cirkevná škola úžitkového výtvarníctva sv. Lukáša v Topolčanoch.
  4. ANIMOFEST 2008 – medzinárodný festival animovaných filmov stredných škôl
    miesto – Galéria, Jakub Ježík
  5. Genius Logicus
    Najvyššie ocenenie získali:
    Michal Dúžek, 3.A - Vynikajúci medzinárodný riešiteľ
    Vladimíra Boličková, 4.B- Vynikajúci riešiteľ
    Eva Pifková, 1.A - Vynikajúci riešiteľ
    Najvyššie ocenenie Zlatý certifikát získali:
    Michal Dúžek, 3.A
    Katarína Križániová, 2.B
    Michaela Pavlíková, 2.A
    Erika Michelová, 2.A
  6. Matematický klokan
    Naša škola sa umiestnila na 6.mieste z 252 stredných škôl v SR.

  1. LOGO 2008 – 1. medzinárodné súťažné bienále za rok 2008
    3. miesto a cena LOGO 2008 – Lukáš Papiernik, 4.B
  2. Olympiáda z anglického jazyka
    2.miesto v krajskom kole, Simona Nahálková
  3. Európa v škole – medzinárodný projekt
    2.miesto - Martin Schulte
    3.miesto - Richard Mihál
  4. PREČO SOM NA SVETE RÁD/RADA - celoslovenský protidrogový výtvarný projekt s medzinárodnou účasťou
    Mimoriadne ocenenie - Barbara Kršková 1.B
  5. Celoslovenská vedomostná súťaž „Čo vieš o hviezdach“
    Bratislavské kolo - Eva Pifková, 4.miesto
  6. ANIMOFEST 2009 - Medzinárodný festival animovaných filmov stredných škôl
    1. cena: Párnokopytník - Michal Dúžek, Jozef Malacký
    3. cena: Mucha - Iveta Tichá, Filip Krupa
  7. Igric 2009
    Branislav Holý - tvorivá prémia Filmového a novinárskeho zväzu za film Cesta

  1. Informatický bobor
    Lucia Fialová, 2B – víťazka kategórie Junior
  2. Perex, a.s. - Denník pravda - súťaž o najlepšie PF pohladnice
    10 vybraných návrhov na PF pohľadnice od žiakov 4.B
  3. Školské mlieko - celoslovenská súťaž o logo programu „Školské mlieko“, vypísaná Ministerstvom pôdohospodárstva SR, pri príležitosti svetového dňa mlieka
    1.miesto - Marcel Lacko, 2B
  4. Olympiáda z anglického jazyka
    Roberta Spiegelová, 3B – 1. miesto v okresnom kole a 3. miesto v krajskom kole (kat.2D)
  5. Európa v škole
    Veronika Dovalová, 2B – cena za výt. a multimed. tvorbu - 3. miesto v kraj. kole
    Tamara Jelenáková, 2B – cena za výt. a multimed. tvorbu - 1.miesto v krajskom kole a najvyššie ocenenie v celoslovenskom kole
  6. Junior Internet
    Linda Vlachová, 2B - 3. miesto v kategórii Junior Design + zvláštne ocenenie
  7. Exam - Matematický klokan
    Úspešní riešitelia – Viktor Kantner, Martin Husár
  8. Hviezdoslavov Kubín
    Ivana Kvaššayová, 3.B – 2. miesto v prednese prózy
    Veronika Lackiová, 2.A – čestné uznanie v prednese poézie
  9. Súťaž o najlepšie digitálne spracovaný plagát na tému "Quo vadis homo sapiens"
    František Michalovích, 1. miesto
  10. Bienále LOGO 2010
    Ján Ziman, 3. miesto v študentskej kategórii za prácu s názvom UAT GRAPHIC
  11. Etiketa na osviežujúci sýtený nealkoholický nápoj
    1.miesto – Mário Budinský, 1.PMŠ
  12. UAT Graphic 2010 - 1. ročník medzinárodnej súťaže grafického dizajnu stredných škôl
    1. cena: Dizajn manuál MAS – Martin Schulte
    2. cena: CD DVD box LAGGER – Mário Čechovič
    3. cena: Produktový dizajn, oblečenie MELT ICE – Barbora Váradyová
    Zvláštna cena poroty: Reklamná kampaň ASTROPOLIS – Roman Priščák
    Čestné uznanie: Dizajn manuál IMAGIRO – Matej Chudíka
    Čestné uznanie: Časopis SPEED WORLD – Andrej Karnok
  13. MONSTRA - Lisboa Animated Film Festival, medzinárodný filmový festival, Portugalsko
    Buldog - Daniel Brogayányi - vybraný do 2.kola
  14. ANIMOFEST 2010 – medzinárodný festival animovaných filmov stredných škôl, Bratislava
    1. Cena a Cena diváka: Alegria - Zuzana Bobríková
    2. Cena: V tme – Slavomíra Ábelová
    Čestné uznania: Život papiera – Róbert Hruška
    Čestné uznania: Ušaté záležitosti – Michaela Pavlíková
    Čestné uznanie: Svet bábik – Anastázia Volárová
    Čestné uznanie: Wonder Calling – Eleonóra Stanková

  1. Bienále logo 2010 - 2. medzinárodné súťažné bienále LOGO 2010, Banská Bystrica
    3. miesto v študentskej kategórii - Ján Ziman – Uat graphic
    Na shortlist výstavy boli vybraní:
    Martin Schulte – MAS
    Richard Mihál – Pavúk
    Ján Ziman – Uat graphic
  2. Olympiáda v anglickom jazyku
    okresné kolo: 1. miesto – Denisa Šafránková 2.A
    krajské kolo: 2. miesto – Denisa Šafránková 2.A
  3. EURÓPA V ŠKOLE - medzinárodný projekt spojený so súťažou, téma mládež a dobrovoľníctvo
    krajské kolo – kategória IV., výtvarné práce individuálne
    1. miesto – Henriette Ósziová 2.B – „Pomáhať srdcom“
    2. miesto – Júlia Masaryková 2.B – „Pomoc v núdzi“
    2. miesto – Simona Jančurová 2.B – „Spolu pohneme svetom“
    celoslovenské kolo – kategória IV., výtvarné práce individuálne
    najvyššie ocenenie - Henriette Ósziová 2.B – „Pomáhať srdcom“
    cena - Júlia Masaryková 2.B – „Pomoc v núdzi“
  4. Celoslovenská súťaž o najlepšie digitálne spracovaný plagát na tému Evolúcia
    3. cena – Natália Psotová
  5. Fotozážitky s pamiatkami – celoslovenská fotografická súťaž
    Claudia Haláčová, 3.A – „Slovenské národné divadlo“, umiestnenie v prvej štvorke víťazných fotografií
    a ešte bola vybraná práca Tomáša Beláka, 3.A - Dóm sv. Martina
  6. Kozmos a ja – súťaž o najlepšiu prácu pri príležitosti 50. výročia prvého letu do vesmíru
    1. miesto v kategórii počítačová grafika – Dominik Herceg – „Space hotel“, multimediálna prezentácia
  7. Prečo som na svete rád/rada - 17. ročník, celoslovenský protidrogový výtvarný projekt s medzinárodnou účasťou - kľúčový projekt Ministerstva kultúry SR k prevencii drogových závislostí
    Cena riaditeľa odboru Koordinácie protidrogovej stratégie Úradu vlády Slovenskej republiky - Kristián Wawrinský
  8. A chance for the blue Danube – medzinárodná súťaž o najlepšie video s ekologickou tématikou – delta Dunaja, Rumunsko
    Ocenenie: Emília Rudinská - RIEKA ŽIVOTA
  9. Dielo tvojich rúk
    Čestné uznanie – Michal Celnár, 3.A
  10. UAT Graphic 2011 - 2. ročník medzinárodnej súťaže grafického dizajnu stredných škôl
    1. cena: Matúš Solčány – Dizajn manuál HARDLINE
    2. cena: David Havlín – Produktový dizajn - FRUIT
    Zvláštna cena poroty: Richard Mihál – Reklamná kampaň UAT GRAPHIC
    Čestné uznanie: Matej Ferenčík – Reklamná kampaň UAT PHOTO
    Čestné uznanie: Lukáš Mezey – Reklamná kampaň WONDERLAND
  11. UAT PHOTO 2011 - 1. ročník medzinárodnej súťaže grafického dizajnu stredných škôl
    1. cena: Lucia Dikaczová – voľný výstavný súbor Do rodiny
    2. cena: Denis Kozerawski – séria Krajina
    Čestné uznanie: Michaela Kostková - Autoportréty
  12. ANIMOFEST 2011 – medzinárodný festival animovaných filmov stredných škôl
    1.cena: OTVORENÉ DVERE / Open Door – Eva Pifková
    2.cena: ZRKADLO / The Mirror – Simona Nahálková
    Zvláštna cena poroty: VYSTREĽ MODRÚ OBLOHU / Bullet the blue sky - Michal Maláček
    Čestné uznanie: KOVBOJSKO / Cowboy – David Štumpf, Juraj Bednárik
    Čestné uznanie: DVERE / The Door – Michal HÓZ
    Čestné uznanie: STIMUL / Stimul – Andrea Hanúsková
    Cena diváka: PRÍBEHY Z TANIERA / Crazy tales from plate - David Lehotský

  1. Olympiáda z anglického jazyka
    Denisa Šafranková , 1. miesto v obvodnom kole
  2. PREČO SOM NA SVETE RÁD / RADA 2012
    Celoslovenský protidrogový výtvarný projekt s medzinárodnou účasťou
    Vladimír Krajňák 1.A , 1. miesto
    Lucia Sokolová 2.A , Mimoriadna cena
  3. Figuarálna kresba 2011 Trenčín
    Čestné uznanie - Matej Kaminský, 4.A
  4. Fotografia Academica 2012
    Postup do užšieho výberu - Lukáš Matulík, Daniel Štrauch, 1.A
  5. Logo pre Bratislavský klub turistov
    1. miesto - Tatiana Husárová, 2.A
  6. Fotografická súťaž „Jarné dotyky“
    1.miesto - Michal Mana, 1.PMŠ
  7. Klasici v komixe
    2. miesto - Adriana Ducháčková
  8. ANIMOFEST 2012 – medzinárodný festival animovaných filmov stredných škôl, Bratislava
    Best of 2006 – 2012: Zuzana Bobríková - Alegria
    1. cena a Cena diváka: Agáta Bolaňosová - Bzukot lásky
    2. cena: Andrea Jacevičová - Premena
    Čestné uznanie: David Fabian - Rovnováha
  9. UAT Graphic 2012 - 3. ročník medzinárodnej súťaže grafického dizajnu stredných škôl
    1. cena: Jaroslava Karnoková - Kniha
    3. cena: Viktória Bitterová - Dizajn manuál
    Zvláštna cena poroty: Barbara Kršková - Reklamná kampaň
    Čestné uznanie: Matej Gál - Reklamná kampaňk
    Čestné uznanie: Michal Mikuš - Kritický dizajn
    Čestné uznanie: Marcel Lacko - Kritický dizajn
    Čestné uznanie: Tamara Jelenáková - Reklamná kampaň
    Čestné uznanie: Veronika Dovalová - CV, DVD box
    Čestné uznanie: Linda Vlachová - CV, DVD box
  10. UAT Photo 2012 – 2. ročník medzinárodnej súťaže fotografického dizajnu stredných škôl
    3. cena: Tomáš Belák - Voľný výstavný súbor
    Zvláštna cena poroty: Nikola Kleinová - Voľný výstavný súbor
    Čestné uznanie: Ivana Kmecová - Voľný výstavný súbor
    Čestné uznanie: Claudia Haláčová - Voľný výstavný súbor

  1. Olympiáda v anglickom jazyku
    1. miesto v obvodnom a 2. v krajskom kole – Denisa Šafránková, 4.A
  2. Matematický Klokan: Čestné miesta
  3. Genius Logikus
    Kristína Furťová, 4.A – vynikajúci riešiteľ - percentil 83
  4. Prečo som na svete rád/a
    1. miesto v kategórii umeleckých škôl Patrik Hujo, 1.A – „Cigaretová múza“
  5. Zlínsky pes
    Agata Bolaňosová, 3.A – „LOVE BUZZ“, postup do užšieho výberu
  6. Fotozážitky s pamiatkami
    Ocenenie: Lukáš Matulík, 2.A – Dóm sv. Martina
  7. Fotosúťaž Pamiatky architektúry regiónu Bratislavy
    1. miesto Adam Kováč, 2.PMŠ
    3. miesto Lukáš Matulík, 2.A
  8. Bienále animovaného filmu BAB 2012
    David Fabián – ROVNOVÁHA, postup do užšieho výberu
  9. Animofest 2013 – 8. ročník Medzinárodného festivalu animovaných filmov stredných škôl
    1. cena a Cena diváka: ŠKAREDUČKÝ – Filip Wavrinský
    2. cena: BEAR WITH ME – Agata Bolanosová
    Zvláštna cena poroty: HLINENÁ NÁDOBA – Matej Paulovič
    Čestné uznanie: ČIČA – Denisa Šafránková
  10. UAT Graphic 2013 - 4. ročník medzinárodnej súťaže grafického dizajnu stredných škôl
    1. cena: Informačný systém – Nikoleta Tóthová
    2. cena: Design manuál – Júlia Masaryková
    3. cena: Kniha – Karol Spevák
    Čestné uznanie: Design manuál – Michaela Džubanová
  11. UAT Photo 2013 – 3. ročník medzinárodnej súťaže grafického dizajnu stredných škôl
    1. cena: Lukáš Matulík
    2. cena: Michal Mana
    3. cena: Zuzana Gucmanová
    Čestné uznanie: Adam Kovač
    Čestné uznanie: Ivana Kmecová
    Čestné uznanie: Katarína Bukerová

  1. Olympiáda v anglickom jazyku
    2. miesto v obvodnom kole - Adam Kordoš, 3.A
  2. ANJEL VIANOC – celoslovenská výtvarná súťaž
    1.miesto – spoločná práca Nikola Škrhová a Daniel Štrauch, 3.A
    2.miesto – Andrej Pišút, 2.A
    1.miesto – kolektívna cena za kolekciu prác
  3. PREČO SOM NA SVETE RÁD/RADA – Celoslovenský protidrogový výtvarný projekt s medzinárodnou účasťou − kľúčový projekt Ministerstva kultúry SR k prevencii drogových závislostí
    2.miesto – Lukáš Hässler, 3.A
  4. My sa nevieme sťažovať nahlas - Krajina môjho srdca, 16. ročník medzinárodnej výtvarnej súťaže s ekologickou tematikou
    1.miesto – Lucas Juričkovič, 2.A
  5. Trnavský objektív – 44.ročník fotografickej súťaže
    1. miesto – Lujza Stopková, 1.A za súbor čiernobielych fotografií
  6. 60. Hviezdoslavov Kubín, Štúrova Modra – recitácia v próze, krajské kolo
    2.miesto – Ľubomír Jurko, 1A
  7. Školské majstrovstvá obvodu Bratislava IV. a V. v orientačnom behu
    2.miesto – chlapčenský tím: 2.A - Peter Cabarka, Dominik Daniš, 1.A - Mário Fábri
  8. 18. ročník súťaže školských časopisov Život našimi očami – novinári tretieho tisícročia
    Cena Skokan roka – za najväčšie zlepšenie z predchádzajúceho roka
  9. UAT GRAPHIC – medzinárodná súťaž grafického dizajnu stredných škôl
    2.miesto: Bibliofília – Lucia Sokolová
    3.miesto: DVD Box, limitovaná edícia – Ivana Pavlíková
    Čestné uznanie: Produktový dizajn – Lucia Blahútová
    Informačný systém – Tatiana Husárová
    Dizajn manuál – Kristián Wawrinský
    Dizajn manuál – Timea Lipčíková
  10. UAT PHOTO – medzinárodná súťaž grafického dizajnu stredných škôl
    1.miesto: Módny editorial – Viktória Vatterová
    2.miesto: O neslobode – Lujza Stopková
    3.miesto: Portréty – Simona Oswaldová
    Čestné uznanie: Tri grácie – Kristína Roxerová
    O žene – Veronika Hanesová
    Lost – Eva Takácsová
  11. VAFI CROATIA - Medzinárodný festival animovaného filmu, kategória Mini senior
    1. miesto BEAR WITH ME, 9. miesto KITTY (zo 171 filmov z 42 krajín)
  12. ANIMA MUNDI 2014 – Medzinárodný festival animovaných filmov
    Do výberu sa dostal: UGLY CUTE – Filip Wawrinský
  13. ZLÍNSKY PES – 54. Medzinárodný filmový festival pre deti a mládež
    Do výberu sa dostali: BEAR WITH ME / MAJ SO MNOU STRPENIE – Agáta Bolaňosová
    ČÍČA / KITTY – Denisa Šafranková
    ŠKAREDUČKÝ / UGLY CUTE – Filip Wawrinský
  14. FFA ANIMOCJE 2014 – Medzinárodný festival animovaných filmov pre deti a mládež
    Do výberu sa dostali: BEAR WITH ME / Medveď so mnou – Agáta Bolaňosová
    UGLY CUTE / Škaredučký – Filip Wawrinský
    METAMORPHOSIS / Premena – Andrea Jacevičová
    DATE / Rande – Dorota Brázdovičová na divoku kartu od divákov
  15. OTTAWA INTERNATIONAL ANIMATION FESTIVAL
    Do výberu sa dostali: BEAR WITH ME / Medveď so mnou – Agáta Bolaňosová
    UGLY CUTE / Škaredučký – Filip Wawrinský
  16. ANIMOFEST 2014 – Medzinárodný festival animovaných filmov stredných škôl
    1.miesto: ODRAZ – Gordana Šrámeková
    Čestné uznanie: LÁSKA – Adam Sliviak
    Cena diváka: PREČO – Miroslav Bača
  17. YUKY – Medzinarodny festival mladých, Slovenská republika
    Do výberu sa dostali: MAJ SO MNOU STRPENIE / BEAR WITH ME – Agáta Bolaňosová
    ČÍČA / KITTY – Denisa Šafranková
  18. Anim!Arte 2014 – Medzinárodný študentský festival animácie, Brazília
    Do výberu sa dostal: ODRAZ – Gordana Šrámeková

  1. Hviezdoslavov Kubín 3. miesto v obvodnom kole – Michaela Močáryová, 1.A
  2. Olympiáda v Anglickom jazyku 2. miesto v obvodnom kole – Adam Kordoš, 4.A
  3. Chance for the blue Danube – medzinárodná výtvarná súťaž, Rumunsko
    1.miesto – Strom života, Pavla Nevizanská
    Čestné uznania: Vodná dúha – Ladislav Jambor
    Pod hladinou – Monika Vargová
    Biela – Richard Böhm
  4. 19. ročník súťaže školských internetových časopisov s názvom Život našimi očami– novinári tretieho tisícročia
    1. miesto v kategórii stredné školy
  5. UAT graphic – medzinárodná súťaž grafického dizajnu stredných škôl
    1. miesto – REKLAMNÁ KAMPAŇ, Vladimír Krajňák
    Zvláštna cena poroty – LP, CD, DVD BOX, Christián Čánik
    Čestné uznanie – INFORMAČNÝ SYSTÉM, Lukáš Hassler
    Čestné uznanie – INFORMAČNÝ SYSTÉM, Hana Hnízdová
  6. UAT photo – medzinárodná súťaž grafického dizajnu stredných škôl
    1. miesto – ON, Klementína Knézlová
    3. miesto – STARÍ ĽUDIA, Daniel Štrauch
    Zvláštna cena poroty – SKLO, Anna Čajánková
    Čestné uznanie – U NÁS DOMA, Vladimíra Műllnerová
  7. UAT fashion – medzinárodná súťaž odevného dizajnu stredných škôlČestné uznanie – Michal Volár, Roman Kovarovič, Rebeka Hatalová, Michaela Bubeníková, Vanessa Belovič, Eva Miklisová, Marián Šinkovič
  8. ÁČKO – Filmový festival študentských filmov, Slovenská republika
    Do výberu sa dostal: ODRAZ – Gordana Šrámeková
  9. Brněnská šestnáctka – 55. roč. filmového festivalu krátkých filmů, Česká republika
    Do výberu sa dostal: ŠKAREDUČKÝ / UGLY CUTE – Filip Wawrinský
  10. Anim!Arte 2014 – Medzinárodný študentský festival animácie, Brazília, (21.-30. 10. 2014)
    Do výberu sa dostal: ODRAZ – Gordana Šrámeková
  11. KID’S EYE FILM FESTIVAL – Budapešť
    ŠKAREDUČKÝ / UGLY CUTE – Filip Wawrinský, Najlepší animovany film
    MAJ SO MNOU STRPENIE / BEAR WITH ME – Agáta Bolaňosová, Cena publika, Špeciálna cena
    ČÍČA / KITTY – Denisa Šafranková, Špeciálna cena
  12. ANIMOFEST 2015
    1.miesto – TMA JE NEDOSTATOK SVETLA, Adam Kordoš
    3.miesto – SILA ODPUSTENIA, Martin Durmik
    Čestné uznanie a Cena diváka – AUR-33, Patrik Takáč
    Čestné uznanie – AUTOBUS, Miroslav Bača
  13. The Lovett School High School Film Fest – Festival študentských filmov, Atlanta, USA
    víťaz sekcie Best International Narrative: Paulína Ščepková – film vlastnej produkcie A Limine

  1. Šanca pre Modrý Dunaj
    1. miesto – Pavla Nevizanská
  2. Mladý filmový tvorca
    1. miesto - Monika Vargová
  3. Karikatúra za ľudské práva
    Cena Grand Prix - Gregor Grega
  4. MY SA NEVIEME SŤAŽOVAŤ NAHLAS – XVIII. ročník medzinárodnej výtvarnej súťaže
    Cena Slovenskej agentúry životného prostredia – KRAJINA V NÁS, Veronika Vojtaníková1
  5. Medzinárodná súťaž fotografie a grafického dizajnu, Poľsko
    1.miesto v kategórii fotografia – ČLOVEK A KRAJINA, Klementína Knezlová, 3.A
    2.miesto v kategórii fotografia – TERI, Martina Zimová
  6. Karikatúra za ľudské práva
    Cena Grand Prix - Gregor Grega
  7. Junior Internet, 11.ročník súťaže
    Rebeka Hatalová – účasť vo finále v kategórii Junior BLOG
  8. VODA – prírodné dedičstvo Slovenska“
    1.miesto – RIEKA ŽIVOTA, anim. film, Emília Rudinská
    4. miesto – PLYNUTIE ROČNÝCH OBDOBÍ, anim. film, Terézia Dostálová
  9. Olympiáda v Anglickom jazyku
    2. miesto v obvodnom kole – Terézia Popelková, 1.A
  10. 21. ročník súťaže Silná ruka stredoškolákov
    4. miesto v kategórii nad 80 kg – Andrej Pavlík
  11. UAT graphic 2016 – medzinárodná súťaž grafického dizajnu stredných škôl
    1.miesto – ČASOPIS, Jakub Koričanský
    3.miesto – INFORMAČNÝ SYSTÉM, Sandra Garayová
    Čestné uznanie – KNIHA, Anastasia Ivanovna Maximyuk
    Čestné uznanie – CD, DVD, VINYL BOX, Samuel Határ
    Čestné uznanie – CD, Adrián Gubrica
  12. UAT photo 2016 – medzinárodná súťaž grafického dizajnu stredných škôl
    1.miesto – OKNO NA ICELAND, Michaela Imreová
    2.miesto – BOYARD, Klementína Knézlová
    3.miesto – TERI, Martina Zimová
    Zvláštna cena poroty – VOĽNÝ VÝSTAVNÝ SÚBOR, Lucia Sokolová
    Čestné uznanie – PORTRÉT, Lujza Stopková
    Čestné uznanie – MILETIČKA, Miroslava Petrášová
  13. UAT fashion 2016 – medzinárodná súťaž odevného dizajnu stredných škôl
    1.miesto – Nina Turčániová
    2.miesto – Marián Šinkovič
    3.miesto – Eva Miklisová
    Čestné uznanie – Rebeka Hatalová
    Čestné uznanie – Ema Sofia Sabová
  14. BAB – XIII. Bienále animácie Bratislava, medzinárodný festival animovaných filmov pre deti
    Tma je nedostatok svetla - Adam Kordoš, vybraný do súťaže
  15. MLADÝ FILMOVÝ TVORCA – 1. ročník súťaže krátkeho animovaného filmu, organizovanej SEA - Agentúra pre vzdelanie a vedu v spolupráci s Alianciou priemyselných zväzov a portálom www.skola.sk
    BEZ ŽIVOTA – Monika Vargová, 1.miesto, v kategórii IV. Stredné školy so študijným odborom animácia
  16. EKOTOPFILM – medzinárodný filmový festival
    Ocenenie: VOLÁM SA EVA A JAROVECKÉ RAMENO SI NEDÁM – dokumentárny film žiakov a pedagógov SSUŠAT
  17. Zlatá klapka – celoslovenská súťaž
    3. miesto v kategórii Hudobný klip za „VIANOČNÉ PRIANIE“ – spoločný hudobný klip žiakov SSUŠAT
  18. ANIMOFEST 2016 – medzinárodný festival animovaných filmov stredných škôl
    1.miesto – PIRÁTSKE OBCHODOVANIE, Peter Kološ
    3.miesto – ANIMÁTOR, Dominik Prokop
    Zvláštna cena poroty – WESTERN, Andrej Pišút
    Cena diváka – LESNÁ ODYSEA, Matúš Kováčik
    Čestné uznanie – PLASTMODIA, Miroslav Bača
    Čestné uznanie – HIROŠIMA, Dominik Fazekaš
    Čestné uznanie – LESNÁ ODYSEA, Matúš Kováčik
    Čestné uznanie – TMA, Samuel Fulec
    Čestné uznanie – ŠPINA, Gregor Grega
  19. UAT film 2016 – medzinárodný festival filmov stredných škôl
    1.miesto – GENIUS LOCI, Paulína Ščepková
    2.miesto – CYGNUS, Lucia Sokolová
    3.miesto – AMEN , Daniel Artúr Michalica